13.08.2018, Pondelok

Ponuka práce

SAMOSTATNÝ ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA

Sanas, a.s., Hollého 37, 083 01 SABINOV

SANAS, a. s. Hollého 37, 083 01  Sabinov

www.sanas.sk

Vyhlasuje výberové konanie na pozíciu

SAMOSTATNÝ ÚČTOVNÍK  / ÚČTOVNÍČKA

  • Miesto práce:  Sabinov
  • Termín nástupu: 03.09.2018, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Základná zložka mzdy brutto:   700 € + výkonnostné ohodnotenie
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • komplexné spracovanie, kontrola, odsúhlasenie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve okrem mzdovej agendy
    • spracovanie účtovných a daňových výkazov
    • evidencia dodávateľských a odberateľských faktúr, odsúhlasovanie saldo konta záväzkov a pohľadávok
    • spolupráca pri zostavovaní mesačnej a ročnej účtovnej závierky
    • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení vnútropodnikových účtovných a administratívnych záležitostí
  • Iné výhody:
    •  seriózna práca  na zmluvu pre stabilnú spoločnosť
    •  základná mzda + prémie
    •  možnosť odborného rastu
  • Požiadavky na zamestnanca:
    • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
    • Znalosť podvojného účtovníctva, znalosť platnej legislatívy výhodou
    • Počítačové znalosti (Excel, Word, Outlook)
    • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, ochota a chuť vzdelávať sa
  • Informácie o výberovom konaní:
    • predpokladaný termín konania výberového konania: 23. – 30.07.2018
    • predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.08.2018
    • v prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite prosím žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom, telefonickým a mailovým kontaktom na Vás na adresu:  SANAS, a. s. , Hollého 37, 083 01 Sabinov

alebo mailom na adresu  miroslava.valusova@sanas.sk

  • Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
    “V zmysle Zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu jedného roka v spoločnosti SANAS, a. s., Hollého 37, 083 01  Sabinov,  pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“
  • Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Vaľušová – 051/4521 706  - klapka 220
  • vybratí záujemcovia budú pozvaní na výberové konanie, ktoré bude pozostávať z preverenia odborných vedomostí a osobnostných predpokladov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Čalúnnik

Požadujeme :

  •  zručnosť v odbore čalúnnik

Platové podmienky : nástupný plat dohodou

Benefity: Osobné prémie a odmeny podľa výkonov, zamestnanecké zľavy

Predpokladaný termín nástupu : ihneď

Vaše žiadosti s krátkym profesným životopisom zasielajte na adresu :

Sanas, a.s., Hollého 37, 083 01 Sabinov, e-mail :pam@sanas.sk

Tel. kontakt:  051/45 217 40 kl. 410, Mobil :0905 694 152