VÝROBA

PREZRITE SI NAŠE NAJNOVŠIE KATALÓGY
  • Zľavy 20-70 %
  • S nami to dokážete    

  

Využite teraz výpredaj skladových zásob jedálenských stolov z vybraných prevedení so zľavami až do - 74% !…

10.09.2018 Ponuka práce

PROJEKTANT KUCHÝŇ-PROFESIONÁLNY PORADCA ZÁKAZNÍKA

Archív noviniek

VÝROBA FIRMY SANAS, a.s.

Firma   SANAS, a.s.,  Sabinov  je  tradičným  slovenským  výrobcom   nábytku.

Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom  SAbinovská   NÁbytkárska   Spoločnosť   -   SANAS  -  výroba  nábytku  -  pre  domáci a zahraničný trh. Pričom export tvorí dlhodobo podstatnú časť nášho obratu.

Sme tu pre Vás V poslednom období firma investovala hlavne do modernizácie strojno-technologických zariadení s dôrazom na ochranu životného prostredia, pričom dnes má na všetkých významných technologických uzloch moderné, elektronicky riadené stroje, ktoré nám umožňujú dosahovať vysoký stupeň kvality opracovania dielcov.

V nadväznosti na to a vďaka progresívnej práci špičkového tímu pracovníkov vyrábame pre Vás moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností.

Na rastúce požiadavky a potreby našich zákazníkov pružne reagujeme inováciou výrobného programu  a tým napĺňame pre Vás naše obchodné motto: Nábytok Sanas - nábytok pre Vás

Veľkosériová výroba nábytku

Firma SANAS, a.s., Sabinov produkuje nosnú časť svojej produkcie vo veľkosériovej výrobe. Moderné strojno-technologické zariadenia  a elektronicky riadené stroje nám pri použití kvalitných, ekologicky nezavádných materiálov pod dohľadom odborného tímu pracovníkov umožňujú dosahovať vysokú produktivitu práce a vysoký stupeň kvality našich výrobkov.

To nám následne umožňuje úspešne sa uchádzať o získanie nových produktov a tak konkurovať významným európskym firmám, preto budeme aj naďalej investovať do tejto oblasti.

 

 

      

    

Malosériová výroba nábytku

Z časti nadväzuje na veľkosériovú výrobu hlavne v rozpracovanosti dielcov. Tu sa vyrába hlavne menej obratový sortiment hlavne pre slovenský a český trh, ale aj do iných štátov EU.  Aj tu vyrábame pomocou moderných technológii, aby sme dosiahli vysokú kvalitu a efektivitu výroby a následne vieme dosiahnuť lepšiu konečnú cenu pre konečného zákazníka. 

Zákazková výroba nábytku

Tu sa vyrába nábytok presne podľa požiadaviek klienta  doslova presne na mieru. Majstrovsky zruční pracovníci s použitím moderného technologického vybavenia vyrobia nábytok presne podľa Vášho zadania s možnosťou použitia všetkých dostupných materiálov, kovania a vnútorného vybavenia. K dispozícii je aj interiérový dizajnér a odborný poradca. Dokážeme realizovať aj veľké zákazky, napr. zariaďovanie interiérov bánk, firiem, hotelov, penziónov, recepcii, reštaurácii apod.