SK

Dekory drevených a kameninových pracovných dosiek

Egger Pracovna Doska 01
Egger Pracovna Doska 02

egger logoEGGER

Pracovné dosky EGGER sú vyrobené zo surových dosiek potiahnutých laminátom.. Vďaka odolnému laminátu sa dajú využiť pre pracovné plochy, napr. kuchynské dosky.

Výhody pracovných dosiek EGGER

  • Vysoká odolnosť proti nárazu a poškriabaniu
  • Vysoká odolnosť proti oderu
  • Škvrnám odolný povrch
  • Ľahká údržba
  • Nezávadná pre potraviny
K 365 PW Coast Evoke Oak

K 365 PW Coast Evoke Oak

F 187 ST 9 Beton Chicago Tmavo Sedy

F 187 ST 9 Beton Chicago Tmavo Sedy

F 186 ST 9 Beton Chicago Svetlo Sedy

F 186 ST 9 Beton Chicago Svetlo Sedy

W1000 Premiovo Biela

W1000 Premiovo Biela

F311 Keramika Antracitova

F311 Keramika Antracitova

F 206 ST 9 Pietra Grigia

F 206 ST 9 Pietra Grigia

H1145 Dub Bardolino   Sonoma

H1145 Dub Bardolino Sonoma

H3331 Dub Nebraska Prirodny

H3331 Dub Nebraska Prirodny

K 352 RT Iron Flow

K 352 RT Iron Flow

F 812 ST9 White Levanto Marble

F 812 ST9 White Levanto Marble

H3303 Dub Hamilton

H3303 Dub Hamilton

K 366 PW Fossil Evoke Oak

K 366 PW Fossil Evoke Oak

F 292 ST 9 Travertin Tivoli Bezov

F 292 ST 9 Travertin Tivoli Bezov

F094 Mramor Cipollino Cierna Med

F094 Mramor Cipollino Cierna Med

H1180 Dub Halifax Prrodný -FEELWOOD

H1180 Dub Halifax Prrodný -FEELWOOD

H3133 Dub Davos Lanyzovo Hnedy

H3133 Dub Davos Lanyzovo Hnedy

K 105 PW Raw Endgrain Oak

K 105 PW Raw Endgrain Oak

 

 

Technistone 01
Technistone 02
 

technistone logoTECHNISTONE

Materiál Technistone® kombinuje vybrané kvalitné suroviny s najmodernejšími technológiami miešania a lisovania. Vzniká tak produkt, ktorý v sebe spája kreativitu prírody a odolnosť moderných materiálov.

Zákazníci veľmi oceňujú charakteristické vlastnosti kameňa Technistone®, medzi ktoré patrí nenasiakavosť, neporéznosť alebo vysoká odolnosť kameňa proti poškriabaniu a chemikáliam, rovnako tak aj široká škála farieb a povrchových úprav, variabilita hrúbok a rozmerov.

 

 

 
Silestone 01
Silestone 02
 

silestone logoSILESTONE

Značka Silestone je synonymom pre moderný design so skvelými vlastnosťami. Vďaka inovatívnym technológiám zaujíma Silestone v celosvetovom meradle prvé miesto medzi výrobcami pracovných dosiek z umelého kameňa. Všetky výrobky Silestone majú jedinečný vzhľad.Najmenej 90 % materiálu tvoria anorganické zložky (prírodný kremen a silikáty), a preto sú používané pri výrobe najluxusnejších kuchynských pracovných plôch alebo v najmodernejších komerčných priestoroch.

Odolnosť voči znečisteniu: Povrch platní Silestone je neporézny a veľmi odolný voči škvrnám od kávy, vína, citrónovej šťavy, oleja, octu, make-upu aj mnoho ďalších výrobkov dennej potreby.

Univerzálnosť:  Materiál Silestone môže byť použitý kdekoľvek vo vnútornom prostredí (pracovné plochy kuchynských liniek, kúpelne, podlaha, obklad stien, barový pult, jedálensky alebo pracovný stôl...).

Odolnosť voči poškrabaniu: Len tri prírodné kamene (diamant, zafír a topaz) sú tvrdšie ako kremeň. Preto sú pracovné dosky Silestone veľmi odolné voči poškrabaniu. Na desaťstupňovej stupnici tvrdosti nerastov je kremeň na stupni 7 (diamant na 10. stupni). Preto je platňa ťažko poškriabateľná. Aj napriek tomu, že je tento materiál veľmi odolný voči poškriabaniu, výrobca odporúča chovať sa k povrchu s určitým ohľadom.

Odolnosť voči nárazom: Výrobky značky Silestone sú vysoko odolné voči nárazom a vo väčšine prípadov je výrazne vyššia ako u iných výrobkov používaných pre obchodné účely, čo zaručuje bezpečnosť aj pri používaní veľmi tvrdých kuchynských predmetov ako sú panvice, hrnce, atď. Táto odolnosť bola dosiahnutá vďaka spojeniu kremeňa a polyesterovej živice (dodáva materiálu pružnosť) a vibračno-zhusťjúcej technológii výroby.

 

 

Laminam 01
Laminam 02
 

Laminam logoLAMINAM

Veľkoformátové ultratenké keramické obklady na nábytok

Vďaka svojim technickým vlastnostiam a jednoduchosti, s ktorou sa dajú spracovať, sú dosky Laminam dôležitým nástrojom na prispôsobenie interiérových prostredí a prvkov nábytkového zariadenia. Veľký rozmer, ruka v ruke s nízkou váhou, ktorá vyplýva z redukovanej hrúbky, robia LAMINAM ideálnym pre obkladanie kuchýň, plôch nad výlevkami, pracovných dosiek, priečok a nábytku, šatníkov, stolov a ľubovoľných iných plôch.

Jemný, očarujúci vzhľad povrchových úprav je akousi „pokožkou“ dosiek Laminam: odolávajú rázom, škrabancom, odpudzujú vodu a olej, odolávajú kyselinám, ultrafialovým lúčom, povrchy dosiek Laminam sú dostupné v rôznych farbách, ktoré ani v priebehu času nevyblednú. Jednoducho sa čistia a sú hygienické, pretože sú neabsorbujúce, dosky sú z prírodného materiálu a neobsahujú toxické látky.

Hygienický povrch keramických dosiek Laminam je vhodný pre oblasti prípravy potravín, pretože neuvoľňujú rozpustné prvky. Neumožňuje vznik plesní, baktérií a húb. Farby zostávajú stabilné aj po častom čistení.

Technologická excelentnosť, perfektnosť materiálu

Zmes prírodných surovín sa podrobí mokrému procesu mletia, premení sa na granule a zhutní sa, potom sa v hybridných peciach speká pri 1200 stupňoch a oreže sa na okrajoch.
Technológia HYDROTECT je jedinečná technológia, ktorá robí povrchy samočistiacimi

Kontakt

SANAS, a.s.
Hollého 37
SK-083 01 Sabinov

Tel.: +421 51 4521 728
Mobil: +421 905 693 484
Email: sanas@sanas.sk

IČO: 36458562
DIČ: 2020004778
IČ DPH: SK2020004778

slovensky vyrobcasgs