SK

Výklopy

kesseboehmer logoŠtandardná ponuka výklopov

I v dnešnej dobe sa na technické výrobky kladú veľké estetické nároky. Musia skrátka vyzerať dobre.

Elegantný a štíhly vzhľad týchto skriniek s rozmanitosťou využita, je zdôraznený precíznym technickým spracovaním v podaní firmy Kessebohmer- špecialistom v modernom dizajne. Hladko sa otvárajúce závesné skrinky s vyklápacími dvierkami rôznych veľkostí a hmotnosti sú skutočnými hviezdami, ktoré sa predstavujú v produktovej rade FREElift. Vynikajúce vlastnosti týchto skriniek hravo presvedčia každého užívateľa – ich výklopné dvierka sa pohybujú nehlučne, zvoľna a ľahko. Inovácia týchto pohybových vlastností vyklápacích dvierok so sebou prináša úsporné, ľahké, až hravé pohyby. Vďaka svojim štíhlym tvarom zaberajú v skrinke malo miesta a zaručujú v skrinke maximálny úložný priestor ako aj ľahkú dostupnosť uložených predmetov. Sklopenie, zloženie zasunutie – ladne pohyby v harmonickej súhre. A to všetko bez námahy. Zážitok z plynulého pohybu!

FREEflap

FREEflap

FREEfold

FREEfold

FREEswing

FREEswing

FREEslide

FREEslide

 

 

blum logoVoliteľná ponuka

AVENTOS

Pohybová rozmanitosť pre výklopy

Výklopový systém AVENTOS prináša do horných skriniek vysoký komfort pohybu. Aj s veľkými a ťažkými výklopmi sa dá ľahko pohybovať. AVENTOS je pritom mimoriadne praktický, pretože vždy zachováva voľnosť pohybu a voľný priestor nad hlavou.

 

blum aventos hk

AVENTOS HK

Ťažké jednodielne čelo sa vyklápa nahor

Profíci oceňujú komfortný výklop ako ideálne riešenie pre ťažké čelá horných skriniek. Vďaka pohybu výklopu si otvárané čelo vyžaduje len malý priestor smerom nahor. AVENTOS HK sa pohybuje úplne mimo oblasti pohybu a môže tak zostávať otvorený pri varení.

 

blum aventos hf

AVENTOS HF

Pre vysoké dvojdielne čelá horných skriniek

Skladací výklop AVENTOS HF je systém kovania pre vysokú a strednú hornú skrinku. Aj veľké výklopy sa tak otvárajú s veľkou voľnosťou pohybu – a môžu zostať pri varení otvorené.

 

blum aventos hs

AVENTOS HS

Pre veľké, jednodielne čelá horných skriniek

S AVENTOS HS sa vyklápajú veľké, jednodielne čelá nad korpus. Získate tak veľmi pohodlný prístup do vnútra skrinky. Ľahko môžete zrealizovať také konštrukčné varianty, ako sú obvodové lišty alebo rampy.

 

blum aventos hl

AVENTOS HL

Malé jednodielne čelo sa pohybuje paralelne dohora

S AVENTOS HL sa malé jednodielne čelá hýbu úplne nahor. Vďaka tomu je AVENTOS HL optimálne riešenie pre vysokú skrinku, či pre čelá nad ňou. Výklop sa pohybuje úplne mimo oblasti pohybu a môže tak zostať otvorený pri varení.

 

Kontakt

SANAS, a.s.
Hollého 37
SK-083 01 Sabinov

Tel.: +421 51 4521 728
Mobil: +421 905 693 484
Email: sanas@sanas.sk

IČO: 36458562
DIČ: 2020004778
IČ DPH: SK2020004778

slovensky vyrobcasgs