SK

Výsuvy

Štandardná ponuka výsuvov

hettich logoHladký chod výsuvov Quadro od firmy Hettich je neporovnateľný. Quadro využíva geniálnu myšlienku guličkového ložiska. Minimálne štyri rady oceľových guliček hladko bežia v presných oceľových profiloch. Ticho sa odvaľujú a precízne vedú každú zásuvku. Skrytá špičková technika pre najlepší nábytok. Hodnotu nábytku zvyšuje kombinácia s tlmením Silent System pre tiché zatváranie zásuviek.

Quadro s integrovanou funkciou Push to open komfortne otvorí zásuvku - stačí ľahko zatlačiť na čelo zásuvky. Vďaka tomu je možné navrhovať design všetkého nábytku bez úchytiek.

Výsuv INNOTECH s drevenou zásuvkou – prevedenie biela

Výsuv INNOTECH s drevenou zásuvkou – prevedenie biela

Výsuv INNOTECH ATIRA s prevedenie biela, antracit, šedá

Výsuv INNOTECH ATIRA s prevedenie biela, antracit, šedá

Výsuv ARCITECH s prevedenie biela, antracit, šampaň

Výsuv ARCITECH s prevedenie biela, antracit, šampaň

 

Je to tak jednoduché

Komfortné riešenie Hettich. Systém Easys uľahčuje život. Pre otvorenie zásuvky stačí ľahko zatlačiť na ľubovoľnom mieste jeho čela. Elektromechanický systém ticho a jemne vysunie zásuvku z korpusu. Rovnaký komfort si užijete aj pri zatváraní: integrovaný Silent System zaisťuje tlmené dovieranie zásuvky. Spoľahlivé, perfektné.

Easys Hands
Easys

 

blum logoVoliteľná ponuka

 blum tandembox

TANDEMBOX

Jednotný systém. Najvšestrannejšie možnosti.

TANDEMBOX, osvedčený kovový zásuvkový systém, ponúka široké spektrum použitia a rôznorodé možnosti dizajnu: od štandardných riešení až po špeciálne aplikácie. Základom je vždy osvedčená korpusová lišta TANDEMBOX. Stará sa o jemný ľahučký chod a vysoký komfort pohybu.

blum legrabox

LEGRABOX

Elegancia v pohybe

Existuje ideál dokonalej zásuvky? Oslobodený od všetkého známeho, sledujúci len ideálnu líniu a napriek tomu funkčne pokrokový ako nikdy predtým. Priamočiare. Elegantné. Štíhle. Keď LEGRABOX – tak elegancia v pohybe. Zásuvkový systém očarí svojimi jasne vedenými líniami, elegantným dizajnom bokov a zvýraznenými líniami ako centrálnym prvkom tohto riešenia.

blum servo drive

SERVO-DRIVE pre systémy výsuvov

Impozantná rôznorodosť v kuchyni

Stačí krátke ťuknutie na čelo alebo ľahké potiahnutie za úchytku a zásuvky a výsuvy sa už otvárajú akoby samy od seba. O mäkké a tiché dovieranie sa postará BLUMOTION. Pritom je úplne jedno, ako a na ktorom mieste čela sa ho dotknete.

 

Kontakt

SANAS, a.s.
Hollého 37
SK-083 01 Sabinov

Tel.: +421 51 4521 728
Mobil: +421 905 693 484
Email: sanas@sanas.sk

IČO: 36458562
DIČ: 2020004778
IČ DPH: SK2020004778

slovensky vyrobcasgs