Často kladené otázky

Používate materiály pôvodom z Poľska?

Firma Sanas, a.s. používa iba certifikované drevotrieskové materiály od dodávateľov Bučina DDD, spol.s.r.o. Zvolen a rakúskej firmy EGGER

Aká je používaná hrúbka materiálov?

Používaná hrúbka materiálov je minimálne 18 mm. 

Aká je doba dodania?

Doba dodania je do 3-4 týžňov na kuchynské linky a do 2 týždňov na ostatný sortiment.
Dodacia doba sa môže meniť podľa sezónneho nárastu objednávok. O aktuálnej dobe dodania sa informujte u predajcu.

Môžem nakupovať aj na splátky?

V každej predajni vám ponúkame aj splátkový predaj cez splátkovú spoločnosť Quatro.

Ponúkate ku kuchynskej linke aj spotrebiče a ostatné vybavenie?

Ano samozrejme. Spolupracujeme s viacerými výrobcami bielej aj čiernej techniky.  S tých najväčších spomeniem značky NARDISIEMENSBOSCHWHIRPOOLELEKTROLUXARISTONGORENJEBEKOMORA .

Môžem si do kuchyne vybrať aj nadštandardné vybavenie?

V ponuke máme štandardné sériové vybavenie, ale zákazník si može vybrať aj nadštandardné vybavenie napr. od dodávateľov BLUMHETTICHBLANCOFRANKE a iné. 

 

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám, radi Vám odpovieme: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kategórie kuchynských liniek

 • Plánované kuchyne Basic

  Basic

  Kuchynské linky BASIC sú vyrobené v prevedení korpusu aj prednej plochy z materiálu LTD -laminovanej drevotrieskovej dosky.
 • Plánované kuchyne Classic

  Clasic

  Kuchynské linky CLASIC sú vyrobené v prevedení korpus z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a prednej plochy z fóliovanej MDF dosky. Sú najčastejšie predávanými kuchyňami vďaka širokej ponuky výberu fólií a cenovej dostupnosti.
 • Plánované kuchyne Perfect

  Perfect

  Korpusy týchto liniek sú z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a predné plochy z lesklých a matných lakovaných dosiek PERFECT SENSE.
 • Plánované kuchyne Exclusiv

  Exclusiv

  Kuchynské linky EXCLUSIV predstavujú najluxusnejšiu kategóriu kuchynských liniek sú vyrobené v prevedení korpus z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a prednej plochy z lakovanej, alebo dýhovanej MDF dosky.
Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.

Vážení zákaznicí, priatelia,

naše maloobchodné prevádzky sú síce v dôsledku šírenia koronavírusu dočasne zatvorené z dôvodu nariadenia vlády SR, my však ďalej pracujeme pre Vás.

Výroba kuchýň a nábytku prebieha bez obmedzenia. Naší dizajnéri sú naďalej k dispozícií na telef. číslach a e-mailoch. Pre ukončenie objednávok vieme zmluvy o dielo a kompletnú dokumentáciu zaslať e-mailom na podpis.

Novým zákazníkom vieme poskytnúť tak isto cez telefón a e-mail informácie potrebné k navrhnutiu a naceneniu kuchyne, rôzného nábytku alebo kompletného interiéru. Na vybratie materiálov vieme použiť videohovor cez Messenger, alebo Skype. Služba plne zachováva vaše súkromie. Ďalšou možnosťou je, že Vás osobne navštívi náš dizajnér a odkonzultuje priamo na mieste Vaše požiadavky a umožní Vám výber dekorov pre Vašu kuchyňu a nábytok, ktoré prinesie priamo k Vám.

Realizácie kuchynských zostáv nie sú súčasnou situáciou obmedzené.

Všetkým naším zákazníkom garantujeme, že naši dizajnéri, šoféri a montážnici sú zdravotne monitorovaní a nikto z nich sa nevrátil z oblastí postihnutých koronavírusom ochorenia Covid–19.

Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám pevné zdravie.

Kolektív Sanas, a.s.