SK

Často kladené otázky

Používate materiály pôvodom z Poľska?

Firma Sanas, a.s. používa iba certifikované drevotrieskové materiály od dodávateľov Bučina DDD, spol.s.r.o. Zvolen a rakúskej firmy EGGER

Aká je používaná hrúbka materiálov?

Používaná hrúbka materiálov je minimálne 18 mm. 

Aká je doba dodania?

Doba dodania je do 3-4 týžňov na kuchynské linky a do 2 týždňov na ostatný sortiment.
Dodacia doba sa môže meniť podľa sezónneho nárastu objednávok. O aktuálnej dobe dodania sa informujte u predajcu.

Môžem nakupovať aj na splátky?

V každej predajni vám ponúkame aj splátkový predaj cez splátkovú spoločnosť Quatro.

Ponúkate ku kuchynskej linke aj spotrebiče a ostatné vybavenie?

Ano samozrejme. Spolupracujeme s viacerými výrobcami bielej aj čiernej techniky.  S tých najväčších spomeniem značky NARDISIEMENSBOSCHWHIRPOOLELEKTROLUXARISTONGORENJEBEKOMORA .

Môžem si do kuchyne vybrať aj nadštandardné vybavenie?

V ponuke máme štandardné sériové vybavenie, ale zákazník si može vybrať aj nadštandardné vybavenie napr. od dodávateľov BLUMHETTICHBLANCOFRANKE a iné. 

 

Ak máte ďalšie otázky napíšte nám, radi Vám odpovieme: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kategórie kuchynských liniek

 • Plánované kuchyne Basic

  Basic

  Kuchynské linky BASIC sú vyrobené v prevedení korpusu aj prednej plochy z materiálu LTD -laminovanej drevotrieskovej dosky.
 • Plánované kuchyne Classic

  Classic

  Kuchynské linky CLASSIC sú vyrobené v prevedení korpus z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a prednej plochy z fóliovanej MDF dosky. Sú najčastejšie predávanými kuchyňami vďaka širokej ponuky výberu fólií a cenovej dostupnosti.
 • Plánované kuchyne Perfect

  Perfect

  Korpusy týchto liniek sú z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a predné plochy z lesklých a matných lakovaných dosiek PERFECT SENSE.
 • Plánované kuchyne Exclusiv

  Exclusiv

  Kuchynské linky EXCLUSIV predstavujú najluxusnejšiu kategóriu kuchynských liniek sú vyrobené v prevedení korpus z LTD laminovanej drevotrieskovej dosky a prednej plochy z lakovanej, alebo dýhovanej MDF dosky.
Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.