SK

Sedačky Sanas

Pohodlná sedacia súprava je dominantou každej obývacej miestnosti, preto si dajte na jej výbere záležať a stavte na spoľahlivého výrobcu. Slovenský výrobca nábytku Sanas predstavuje ponuku  kvalitného čalúneného nábytku. U nás nájdete precízne spracované sedacie súpravy vyrobené z certifikovaných materiálov od renomovaných slovenských a európskych dodávateľov látok.

Katalóg sedačiekK dispozícii je viac ako 200 látok v troch cenových kategóriách, spomedzi ktorých si vyberú všetci vrátane tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou sú stále obľúbené, nadčasové kožené sedačky alebo čalúnené sedačky, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Viete, vďaka čomu sú sedacie súpravy od Sanas také skvelé? Pretože sú vyrobené zo špičkových materiálov, ktoré sa postarajú o nadštandardný komfort.  Všetko to nájdete aj v našom katalógu sedačiek.

Vyrobiť tak pohodlnú a kvalitnú sedačku sa môže zdať ako alchýmia, no dosiahli sme to vďaka vrstvám z prvotriednych materiálov, ktoré môžete vidieť nižšie na obrázku:

sedacky struktura small

Neviete si vyberte si z bohatej ponuky sedačiek na mieru od Sanas? Nevadí. Navštívte nás v našich firemných predajniach Sanas. V prípade, že nemáte do našich predajní cestu, dohodnite si nezáväznú online konzultáciu návrhu. Počas tejto konzultáciej nám môžete priblížiť vašu konkrétnu predstavu či možnosti. Či už vyberáte druh, orientáciu sedenia, jednotlivé komponenty, poťahy na sedačky alebo iné dôležité detaily, naši odborníci zo Sanas vám ochotne poradia a pomôžu vybrať tú správnu sedačku, ktorá vydrží roky.

Monaco

Monaco

Moderná rozkladacia sedacia súprava s vysokým komfortom sedenia.

Genéza

Genéza

Pohodlná sedacia súprava

Sione Light

Sione Light

Moderná sedacia súprava so sklopnými opierkami

Vanessa

Vanessa

Štýlová sedacia súprava.

Sarah Lux, Sabrina Lux

Sarah Lux, Sabrina Lux

Moderná sedacia súprava s nadhlavníkmi

Paradiso

Paradiso

Elegantná sedacia súprava v tradičnom štýle

Sarah , Sabrina

Sarah , Sabrina

Komfortná sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom,s variabilitou zostáv

Ego

Ego

Moderná sedacia súprava na nožičkách

<<  1 [23  >>  

Dohodnite si nezáväznú online konzultáciu návrhu sedačky

Prosím, zadajte svoje priezvisko.

Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu.

Zadajte svoje telefónne číslo.

Vyberte prosím predajňu.

Please let us know your message.

Nepovolený typ alebo veľkosť súboru.

Zaškrtnite súhlas