Výroba

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným slovenským výrobcom nábytku.

Na rastúce požiadavky a potreby našich zákazníkov pružne reagujeme inováciou výrobného programu a tým napĺňame pre Vás naše obchodné motto: Nábytok Sanas - nábytok pre Vás.

velkoseriova vyroba nabytkuVeľkosériová výroba nábytku

Firma SANAS, a.s., Sabinov produkuje nosnú časť svojej produkcie vo veľkosériovej výrobe. Moderné strojno-technologické zariadenia a elektronicky riadené stroje nám pri použití kvalitných, ekologicky nezavádných materiálov pod dohľadom odborného tímu pracovníkov umožňujú dosahovať vysokú produktivitu práce a vysoký stupeň kvality našich výrobkov.

To nám následne umožňuje úspešne sa uchádzať o získanie nových produktov a tak konkurovať významným európskym firmám, preto budeme aj naďalej investovať do tejto oblasti.

Malosériová výroba nábytku

Z časti nadväzuje na veľkosériovú výrobu hlavne v rozpracovanosti dielcov. Tu sa vyrába hlavne menej obratový sortiment hlavne pre slovenský a český trh, ale aj do iných štátov EU. Aj tu vyrábame pomocou moderných technológii, aby sme dosiahli vysokú kvalitu a efektivitu výroby a následne vieme dosiahnuť lepšiu konečnú cenu pre konečného zákazníka.

zakazkova vyroba nabytkuZákazková výroba nábytku

Tu sa vyrába nábytok presne podľa požiadaviek klienta doslova presne na mieru. Majstrovsky zruční pracovníci s použitím moderného technologického vybavenia vyrobia nábytok presne podľa Vášho zadania s možnosťou použitia všetkých dostupných materiálov, kovania a vnútorného vybavenia. K dispozícii je aj interiérový dizajnér a odborný poradca. Dokážeme realizovať aj veľké zákazky, napr. zariaďovanie interiérov bánk, firiem, hotelov, penziónov, recepcii, reštaurácii apod.

Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.

Vážení zákaznicí, priatelia,

naše maloobchodné prevádzky sú síce v dôsledku šírenia koronavírusu dočasne zatvorené z dôvodu nariadenia vlády SR, my však ďalej pracujeme pre Vás.

Výroba kuchýň a nábytku prebieha bez obmedzenia. Naší dizajnéri sú naďalej k dispozícií na telef. číslach a e-mailoch. Pre ukončenie objednávok vieme zmluvy o dielo a kompletnú dokumentáciu zaslať e-mailom na podpis.

Novým zákazníkom vieme poskytnúť tak isto cez telefón a e-mail informácie potrebné k navrhnutiu a naceneniu kuchyne, rôzného nábytku alebo kompletného interiéru. Na vybratie materiálov vieme použiť videohovor cez Messenger, alebo Skype. Služba plne zachováva vaše súkromie. Ďalšou možnosťou je, že Vás osobne navštívi náš dizajnér a odkonzultuje priamo na mieste Vaše požiadavky a umožní Vám výber dekorov pre Vašu kuchyňu a nábytok, ktoré prinesie priamo k Vám.

Realizácie kuchynských zostáv nie sú súčasnou situáciou obmedzené.

Všetkým naším zákazníkom garantujeme, že naši dizajnéri, šoféri a montážnici sú zdravotne monitorovaní a nikto z nich sa nevrátil z oblastí postihnutých koronavírusom ochorenia Covid–19.

Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám pevné zdravie.

Kolektív Sanas, a.s.