SK

Výroba

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným slovenským výrobcom nábytku.

Na rastúce požiadavky a potreby našich zákazníkov pružne reagujeme inováciou výrobného programu a tým napĺňame pre Vás naše obchodné motto: Nábytok Sanas - nábytok pre Vás.

velkoseriova vyroba nabytkuVeľkosériová výroba nábytku

Firma SANAS, a.s., Sabinov produkuje nosnú časť svojej produkcie vo veľkosériovej výrobe. Moderné strojno-technologické zariadenia a elektronicky riadené stroje nám pri použití kvalitných, ekologicky nezavádných materiálov pod dohľadom odborného tímu pracovníkov umožňujú dosahovať vysokú produktivitu práce a vysoký stupeň kvality našich výrobkov.

To nám následne umožňuje úspešne sa uchádzať o získanie nových produktov a tak konkurovať významným európskym firmám, preto budeme aj naďalej investovať do tejto oblasti.

Malosériová výroba nábytku

Z časti nadväzuje na veľkosériovú výrobu hlavne v rozpracovanosti dielcov. Tu sa vyrába hlavne menej obratový sortiment hlavne pre slovenský a český trh, ale aj do iných štátov EU. Aj tu vyrábame pomocou moderných technológii, aby sme dosiahli vysokú kvalitu a efektivitu výroby a následne vieme dosiahnuť lepšiu konečnú cenu pre konečného zákazníka.

zakazkova vyroba nabytkuZákazková výroba nábytku

Tu sa vyrába nábytok presne podľa požiadaviek klienta doslova presne na mieru. Majstrovsky zruční pracovníci s použitím moderného technologického vybavenia vyrobia nábytok presne podľa Vášho zadania s možnosťou použitia všetkých dostupných materiálov, kovania a vnútorného vybavenia. K dispozícii je aj interiérový dizajnér a odborný poradca. Dokážeme realizovať aj veľké zákazky, napr. zariaďovanie interiérov bánk, firiem, hotelov, penziónov, recepcii, reštaurácii apod.

Kontakt

SANAS, a.s.
Hollého 37
SK-083 01 Sabinov

Tel.: +421 51 4521 728
Mobil: +421 905 693 484
Email: sanas@sanas.sk

IČO: 36458562
DIČ: 2020004778
IČ DPH: SK2020004778

slovensky vyrobcasgs