SK
Kuchyne Sanas

Kuchynské linky

Plánované kuchynské linky, alebo kuchyne na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka. Náš zaškolený personál Vám poradí, zameria a navrhne Vašu novú kuchyňu, presne podľa Vaších predstáv.

Plánované kuchyne

Sedačky Sanas

Sedačky

Sedačky Sanas vyrábame iba z kvalitných certifikovaných materiálov od slovenských a renomovaných európskych dodávateľov látok.

Sedačky a taburety

inspiracie

Inšpirácie

Načerpajte inšpiráciu pre svoju novú kuchyňu z našich realizácií. Nechajte sa inšpirovať rozmanitosťou možností naších kuchýň, ich farebným prevedením či voľbou materiálov.

Realizácie kuchýň

dizajn

Dizajn

Snažíme sa prinášať našim klientom najnovšie trendy v oblasti dizajnu kuchýňa a interiérového dizajnu. Našim klientom radi poradíme s výberom kuchyne aby ladila so zvyškom interiéru.

Moderné kuchyne

vyroba

Výroba

Používame najmodernejšie technológie a neustále investujeme do modernizácie. Vyrábame z tých najkvalitnejších materiálov od značkových dodávateľov.

Výroba kuchýň

Prečo si vybrať nás?

Dlhoročné skúsenosti    Moderné technológie    Kvalitné certifikované materiály

Plánovanie kuchyne online    Graficky návrh zadarmo    Doprava a montáž kuchyne zdarma

Vyrábame pre Vás nábytok už viac ako 60 rokov

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným slovenským výrobcom nábytku. Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom SANAS – výroba nábytku, pre domáci a zahraničný trh.

Viac o spoločnosti Sanas

Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.