Kuchyne Sanas, sedačky, nábytok

Kuchyne Sanas

Plánované kuchynské linky, alebo kuchyne na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka. Náš zaškolený personál Vám poradí, zameria a navrhne Vašu novú kuchyňu, presne podľa Vaších predstáv.

Plánované kuchyne

Sedačky Sanas

Sedačky Sanas vyrábame iba z kvalitných certifikovaných materiálov od slovenských a renomovaných európskych dodávateľov látok.

Sedačky a taburety

inspiracie

Inšpirácie

Načerpajte inšpiráciu pre svoju novú kuchyňu z našich realizácií. Nechajte sa inšpirovať rozmanitosťou možností naších kuchýň, ich farebným prevedením či voľbou materiálov.

Realizácie kuchýň

dizajn

Dizajn

Snažíme sa prinášať našim klientom najnovšie trendy v oblasti dizajnu kuchýňa a interiérového dizajnu. Našim klientom radi poradíme s výberom kuchyne aby ladila so zvyškom interiéru.

Moderné kuchyne

vyroba

Výroba

Používame najmodernejšie technológie a neustále investujeme do modernizácie. Vyrábame z tých najkvalitnejších materiálov od značkových dodávateľov.

Výroba kuchýň

sme tu pre vas od roku 1955

Vyrábame pre Vás nábytok už viac ako 60 rokov

Firma SANAS, a.s., Sabinov je tradičným slovenským výrobcom nábytku. Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom SANAS – výroba nábytku, pre domáci a zahraničný trh.

Viac o spoločnosti Sanas

Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.