LOGO

Technológie

Inovácie
a technológie
našej výroby

IMG

Technológia Threespine®

Sanas, a. s. Je prvým slovenským výrobcom nábytku, ktorý používa Threespine® -
klik technológiu skladania nábytku

Jednoduchá montáž

Threespine® klik technológia umožňuje montáž nábytku za pár sekúnd bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Všetko, čo potrebujete, sú Vaše ruky, aby ste spojili jednotlivé dielce dohromady. A stále dosiahnete výborný výsledok.

Šetríme životné prostredie, keďže nepotrebujeme žiadne skrutky, fitingy, ani lepidlo. Zjednodušuje sa logistika, keďže potrebujeme menšie množstvo dielcov v balíkoch, čo umožňuje efektívnu prepravu v demontovanom stave.

Perfektná pravouhlosť, obdivuhodná stabilita

Dosiahnutie dokonalých uhlov je životne dôležité pre stabilitu nábytku. Threespine® robí prácu za vás. Jednoducho zatlačte panely dohromady a nábytok bude vždy perfektne zarovnaný. Okrem toho sa na rozdiel od tradičných spôsobov upevňovania, zaťaženie rozkladá pozdĺž spojovacieho povrchu.

  • Jednoduchá a rýchla montáž
  • Žiadne nástroje & žiadne fitingy
  • Možná demontáž
  • Perfektná stability a pravouhlosť

Nové možnosti dizajnu

Nedovoľte, aby viditeľné otvory pre spojovacie prvky a konektory zničili vzhľad vašich výrobkov a zabudnite na obmedzenia týkajúce sa vlastností materiálu. Namiesto toho použite Threespine® a objavte nové možnosti dizajnu. So skrytými spojmi a možnosťou pracovať s tenšími materiálmi je teraz možné navrhnúť ohromujúci nábytok – bez ohľadu na to, či je zmontovaný v továrni alebo doma koncovým spotrebiteľom.

Technológia Hot Air

Hot Air od BIESSE je technológia pre lepenie hrán na drevený kompozitný materiál.

Výhody technológie

Hot Air Banding Technology je nová technológia lepenia hrán od firmy BIESSE, ktorá umožňuje dosiahnuť dokonalú kvalitu bez viditeľnej lepiacej línie a bez nečistôt. Táto technológia bola ocenená za svoje ekologické výhody a dlhotrvajúcu životnosť hrán pre výrobky s vysokým leskom, super matným povrchom aj textúrovanými panelmi.

  • Jednoduchý proces ovládania
  • Žiadne čakacie doby a náklady na nastavenie pre zmenu farby lepidla
  • Žiadne problémy s kontamináciou a čistením
  • Výrazne vyššia priľnavosť hrany v porovnaní s horúcimi tavnými lepidlami
  • Bez viditeľnej lepidlovej špáry

Dokonalé hrany

Hot Air Banding Technology, používa AirForce System ten vysiela stlačený horúci vzduch cez štrbinovú trysku priamo na reaktívnu vrstvu bežne dostupných hranovacích pások s potrebnou funkčnou vrstvou. Tým sa aktivuje táto vrstva a spojí sa s vláknami dosky.
Technika AirForce System umožňuje meniť farby okrajových pásov bez akéhokoľvek nastavenia a potreby výmeny lepidla. Navyše je AirForce System environmentálne priateľská technológia, ktorá eliminuje lepidlo a výpary. S technológiou Hot Air sa nemusíte obávať kontaminácie mikroorganizmami, alebo problémov s čistením, pretože lepiaca vrstva je úplne uzavretá a nevyžaduje žiadne ďalšie opracovanie.
Okrem toho má spoj vytvorený technológiou Hot Air podstatne vyššiu priľnavú silu hrany v porovnaní s tavnými lepidlami EVA, alebo PUR. To znamená, že vaše nábytkové diely budú dlhodobo pevné a stabilné.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG