LOGO

Interiér na mieru

Vytvoríme priestor podľa vašich predstáv

IMG

Ako priebeha návrh interiéru u nás?

Sanas, a. s. Je prvým slovenským výrobcom nábytku, ktorý používa Threespine® -
klik technológiu skladania nábytku

Zameranie priestoru

Pri prvom stretnutí s klientom za účelom návrhu interiéru sa zvyčajne uskutočňuje obhliadka priestoru, ktorá nám poskytuje dôležité informácie o jeho rozložení, architektúre a existujúcich prvkoch. Táto obhliadka slúži ako východiskový bod pre prvú konzultáciu, počas ktorej sa spolu so klientom diskutuje o jeho preferenciách, potrebách a estetických predstavách.

Na základe tejto konzultácie sa následne zameriavame na priestor, aby sme ho mohli vytvoriť tak, aby bol nielen vizuálne príťažlivý, ale aj funkčný a pohodlný.

Návrhy interiéru

Po zameraní priestoru sa prechádza k ďalšiemu kroku v procese návrhu interiéru, a to je vytvorenie konceptu a návrhu dispozície. V tejto fáze sa rozhoduje o umiestnení jednotlivých prvkov v interiéri a definuje sa ich veľkosť, aby sa dosiahlo optimálne využitie priestoru. Tento proces zahŕňa umiestnenie nábytku, osvetlenie, doplnky a ďalšie prvky, ktoré sú súčasťou celkovej kompozície.

Ďalším dôležitým krokom je tvorba vizualizácií, ktoré slúžia na ilustráciu materiálov, farieb a celkovej atmosféry interiéru. Tieto vizualizácie pomáhajú klientovi lepšie si predstaviť výsledný vzhľad a umožňujú mu aktívne sa zapojiť do rozhodovacieho procesu.

Výroba nábytku na mieru

Po úspešnom zameraní priestoru a vytvorení návrhu interiéru sa prechádza k fáze výroby nábytku na mieru. V tejto etape sa používajú špecializované postupy a techniky na vytvorenie jedinečných kusov nábytku, ktoré presne zapadajú do daného prostredia. Tím skúsených remeselníkov a výrobných expertov sa stará o každý detail a pracuje s kvalitnými materiálmi, aby sa dosiahla vysoká úroveň funkčnosti, estetiky a trvácnosti.

Realizácia

Po dokončení výroby sa nábytok presne inštaluje do daného interiéru, pričom sa zohľadňujú individuálne požiadavky a predstavy klienta. Tento proces zabezpečuje, že každý kus nábytku je upravený tak, aby presne vyhovoval konkrétnemu prostrediu a spĺňal očakávania klienta. Vďaka tejto dôkladnej inštalácii a úprave sa dosahuje vytvorenie jedinečného a dokonale prispôsobeného interiéru.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG