LOGO

Pre firmy

Náš kvalitný nábytok pre vašu firmu a inštitúcie

IMG

Kompletné
vybavenie kancelárií

Kancelársky nábytok je základným pilierom produktivity a pohodlia v pracovnom prostredí. Naša firma sa špecializuje na poskytovanie kvalitného a ergonomického kancelárskeho nábytku, ktorý spája funkčnosť, štýl a dlhodobú trvanlivosť. Od elegantných pracovných stolov a pohodlných stoličiek po praktické úložné riešenia a priestorové oddelenia, naše produkty sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu efektivitu a pohodu pre každého zamestnanca. Využívame len kvalitné materiály a inovatívne dizajny, aby sme vytvorili moderné a profesionálne pracovné prostredie.

Dohodnúť konzultáciu
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT

Použité materiály

Laminované drevotrieskové dosky použité na náš kancelársky nábytok, sú štandardné dosky a zároveň základným materiálom v nábytkárskom priemysle a interiérovom dizajne. Ich základ tvorí drevotriesková doska, ktorá je pokrytá dekoratívnym papierom impregnovaným melamínovou živicou. Sú najrozšírenejším materiálom pre moderný nábytok a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklej, matnej, mierne profilovanej a s nádhernými štruktúrami dreva.

Dohodnúť konzultáciu

Naše riešenia pre inštitúcie.

Nábytok pre domovy sociálnych služieb, nemocnice a školy zohráva kľúčovú úlohu v poskytovaní pohodlia, kvalitného oddychového, pracovného a vzdelávacieho prostredia, bezpečia a dôstojnosti pre klientov a zamestnancov.

Vybavenie izieb

Ponúkame široký výber druhov nábytku, ktoré umožňujú používateľom flexibilitu v priestoroch, aby si mohli vytvoriť prostredie podľa vlastných predstáv. Naša ponuka zahŕňa štýlové a pohodlné postele. Pre pohodlné a príjemné sedenie máme k dispozícii rôzne typy stoličiek a sedačiek. Pre účelné usporiadanie vecí a zachovanie poriadku v izbách vyrábame úložné priestory, vrátane skríň. Okrem toho, môžeme navrhnúť a vytvoriť stoly a ďalšie príslušenstvo na mieru, ktoré bude spĺňať presne vaše požiadavky. Veríme, že priestorová adaptabilita je kľúčovým prvkom pri výbere nábytku pre ubytovacie zariadenia. Preto ponúkame výrobu nábytku na mieru, ktorá vám umožní prispôsobiť priestor podľa aktuálnych potrieb a zabezpečiť súkromie a komfort pre každého obyvateľa.

Vybavenie spoločných priestorov

V miestnosti, kde sa pohybuje, pracuje alebo oddychuje viac ľudí musí fungovať flexibilné usporiadanie nábytku, ktoré umožňuje vytvoriť dostatočný manévrovací priestor, medzi jednotlivými pracovnými, alebo relaxačnými zónami. V otvorených kanceláriách, čakárňach, spoločenských a terapeutických priestoroch odporúčame využívať mobilné kontajnerové úložné systémy, ktoré umožňujú variabilné usporiadanie priestoru podľa druhu vykonávanej aktivity, alebo usporiadania pracovného priestoru okolo pracovného stola. Naša ponuka zahŕňa kvalitné stoly, pohodlné stoličky a praktické úložné skrine aj kontajnery. Veríme, že náš nábytok bude nielen funkčný, ale aj štýlový a prispôsobený potrebám vašich priestorov. Ak máte špecifické požiadavky, alebo otázky neváhajte nás kontaktovať.

Vybavenie spoločných kuchýň

Rozumieme dôležitosti dobre navrhnutej kuchyne ako súčasti výbavy komunitnej organizácie a jej klientov, či ako stredisku pre tvorivé myšlienky a oddychový čas tímu zamestnancov. Pre preferovaný komfort a efektivitu sme navrhli kuchynské riešenia, ktoré zdôrazňujú praktickosť. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatočný priestor pre pohyb a manipuláciu s riadom. Rozmery priechodných priestorov sú prispôsobené konkrétnemu typu priestoru a jeho využitiu. Ak ide o kuchyne pre imobilných užívateľov, naša ponuka zahŕňa prispôsobené riešenia, ktoré zdôrazňujú bezpečnosť, prístupnosť a komfort. Naším cieľom je vytvoriť prostredie, ktoré zjednoduší každodenné činnosti. Veríme, že naše kuchynské riešenia zvýšia efektívnosť a pohodlie vo vašich firemných priestoroch.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG