LOGO

Jedálne Sanas

Precízne spracované jedálne

IMG

Vytvorte si ideálnu jedáleň s našimi stoličkami a stolmi

Kvalitné a pohodlné stoličky a stôl nemôžu chýbať v žiadnej útulne zariadenej kuchyni, alebo jedálni. U nás nájdete štýlové stoličky vyrobené z dôsledne vysušeného masívu s použitím kvalitného spájania a perfektnej povrchovej úpravy. O výdrž sa báť nemusíte, všetky modely prešli dynamickou skúškou odolnosti, takže sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť a vysokú pevnosť. V ponuke nájdete množstvo modelov, ktoré zapadnú do akéhokoľvek interiéru a štýlu.

PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT

Široká ponuka prevedení

Výrobou jedálenských stolov a stoličiek máme dlhoročné skúsenosti. V ponuke máme hranaté, oválne, pevné, alebo rozťahovateľné stoly. Materiál podnožia môže byť kovový, bukový masív, alebo LDTD. Pláty kuchynského stola sú vyrábané z masívu, alebo LDTD ošetrené kvalitnou 2 mm ABS hranou s vysokou odolnosťou a životnosťou. Stoličky sú z bukového dreva a vybraných modeloch si môžete zvoliť dekor morenia dreva a látku na čalúnenie, aby tak kuchynské stoličky dokonale ladili s interiérom. Na výber máte z viac ako 200 dekorov látok a kože.

Jedáleň prispôsobená vašim potrebám

Stoličky sú z bukového dreva a vybraných modeloch si môžete zvoliť dekor morenia dreva a látku na čalúnenie, aby tak kuchynské stoličky dokonale
ladili s interiérom. Na výber z viac ako 200 dekorov látok a kože.

Sieť predajní a showroomov

Sieť predajní nábytku a showroomov poskytuje zákazníkom možnosť vidieť a zakúpiť si rôzne kvalitné a moderné kusy nábytku na jednom mieste.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG