LOGO

O spoločnosti

Firma Sanas, a.s., Sabinov je tradičným slovenským výrobcom nábytku.

IMG

Tradícia od roku
1955

Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom SAbinovská NÁbytkárska Spoločnosť - SANAS - výroba nábytku - pre domáci a zahraničný trh. Pričom export tvorí dlhodobo podstatnú časť nášho obratu. V súčastnosti expedujeme naše výrobky do Západnej Európy, Ameriky a do štátov Škandinávie.

PEACE
PEACE

Súčasnosť

V posledných rokoch sme venovali veľkú pozornosť modernizácii našich strojno-technologických zariadení, pričom sme kládli osobitný dôraz na ochranu životného prostredia. Dnes sme hrdí, že naša výroba spočíva na moderných, elektronicky riadených strojoch, umožňujúcich nám dosiahnuť najvyšší možný štandard kvality pri spracovaní dielcov.

Toto úsilie nám umožnilo vyvinúť a vyrábať pre Vás nábytok, ktorý sa vyznačuje nielen vysokou kvalitou, ale aj výnimočnou funkčnosťou a užitočnosťou. V každom kúsku nábytku nájdete výsledok progresívnej práce našich odborníkov.

Vďaka tejto snahe sme sa mohli stať držiteľmi prestížnych certifikátov ISO 9001:2015, ISO 28000:2007 a FSC® CoC (FSC – C110339), čo svedčí o našom záväzku k najvyšším štandardom vo výrobe nábytku.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG