Spoločenská zodpovednosť

Cieľom f. Sanas je aktívne zapojenie sa do celosvetového boja proti negatívnym civilizačným dopadom na životné prostredie. Chceme byť  modernou spoločnosťou, ktorá chráni životné prostredie, na výrobu nábytku používa zdravotne nezávadné materiály, a ktorá používa progresívne výrobné technológie s efektívnym využívaním energií.

Pôsobením klimatických zmien na naše životné prostredie sme vystavení zmenám, ktoré dnes každý človek bezprostredne pociťuje. Preto bok proti klimatickým zmenám je jednou z hlavných výziev súčasnej doby.

S týmto vedomím pracujeme v našej firme, určili sme si firemnú politiku v oblasti ochrany životného prostredia, ktorú sledujeme a výsledky medziročne vyhodnocujeme oproti stanovenému zámeru (plánu).

Naše hlavné úlohy vyplývajúce z firemnej politiky ochrany životného prostredia sú:

  • Znižovanie energetickej náročnosti vo vzťahu k hotovej produkcii (el. energia, výroba technologického tepla a tepla na vykurovanie)
  • Znižovanie emisii vo vzťahu k hotovej produkcii
  • Zvyšovanie podielu drevných aglomerovaných materiálov so zníženým obsahom voľného formaldehydu v našich výrobkoch
  • Zvyšovanie podielu recyklovaných materiálov

Pre každý rok si stanovíme  úlohy a ich plnením prispievame k ochrane životného prostredia a ochrane prírodných zdrojov.

Prispieť môže každý z nás!


Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.

Vážení zákaznicí, priatelia,

naše maloobchodné prevádzky sú síce v dôsledku šírenia koronavírusu dočasne zatvorené z dôvodu nariadenia vlády SR, my však ďalej pracujeme pre Vás.

Výroba kuchýň a nábytku prebieha bez obmedzenia. Naší dizajnéri sú naďalej k dispozícií na telef. číslach a e-mailoch. Pre ukončenie objednávok vieme zmluvy o dielo a kompletnú dokumentáciu zaslať e-mailom na podpis.

Novým zákazníkom vieme poskytnúť tak isto cez telefón a e-mail informácie potrebné k navrhnutiu a naceneniu kuchyne, rôzného nábytku alebo kompletného interiéru. Na vybratie materiálov vieme použiť videohovor cez Messenger, alebo Skype. Služba plne zachováva vaše súkromie. Ďalšou možnosťou je, že Vás osobne navštívi náš dizajnér a odkonzultuje priamo na mieste Vaše požiadavky a umožní Vám výber dekorov pre Vašu kuchyňu a nábytok, ktoré prinesie priamo k Vám.

Realizácie kuchynských zostáv nie sú súčasnou situáciou obmedzené.

Všetkým naším zákazníkom garantujeme, že naši dizajnéri, šoféri a montážnici sú zdravotne monitorovaní a nikto z nich sa nevrátil z oblastí postihnutých koronavírusom ochorenia Covid–19.

Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám pevné zdravie.

Kolektív Sanas, a.s.