Technológie

SANAS, a. s. JE PRVÝM SLOVENSKÝM VÝROBCOM NÁBYTKU, KTORÝ POUŽÍVA TECHNOLÓGIU THREESPINE®


001JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Threespine® klik technológia umožňuje montáž nábytku za pár sekúnd bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Všetko, čo potrebujete, sú Vaše ruky, aby ste spojili jednotlivé dielce dohromady. A stále dosiahnete výborný výsledok.

Šetríme životné prostredie, keďže nepotrebujeme žiadne skrutky, fitingy, ani lepidlo.

Zjednodušuje sa logistika, keďže potrebujeme menšie množstvo dielcov v balíkoch, čo umožňuje efektívnu prepravu v demontovanom stave.

Nakoniec umožňujeme užívateľovi jednoduchý a zábavný spôsob montáže nábytku s dokonalými výsledkami. Zvyšovanie environmentálnych problémov bude naďalej klásť nové požiadavky na výrobu a dopravu nábytku.


002BENEFITY

  • Jednoduchá a rýchla montáž
  • Žiadne nástroje & žiadne fitingy
  • Možná demontáž
  • Perfektná stability a pravouhlosť


003SKÚSENOSŤ

Osvedčená technológia Threespine je založená na 5G® technológii od spoločnosti Välinge, ktorá sa považuje za celosvetový štandard pre inštaláciu podláh. 5G sa používa v celom svete pri výrobe viac, ako jednej miliardy m2 podlahových krytín.


004POUŽITIE

Keďže funkcia uzamknutia spočíva v pružnom plastovom jazýčku, táto technológia je vhodná pre všetky materiály, ktoré možno opracovať na profil, ako sú drevotrieskové dosky, HDF, MDF, CDF, preglejky, masívne drevo, HPL a ďalšie. Okrem toho je teraz možné tieto materiály kombinovať spôsobmi, ktoré neboli možné predtým.


005PERFEKTNÁ PRAVOUHLOSŤ, OBDIVUHODNÁ STABILITA

Dosiahnutie dokonalých uhlov je životne dôležité pre stabilitu nábytku. Threespine® robí prácu za vás. Jednoducho zatlačte panely dohromady a nábytok bude vždy perfektne zarovnaný. Okrem toho sa na rozdiel od tradičných spôsobov upevňovania, zaťaženie rozkladá pozdĺž spojovacieho povrchu. Inými slovami, môžete si byť istí, že nábytok s funkciou Threespine odolá prakticky všetkým testom, ktoré ste preň pripravili.


006NOVÉ MOŽNOSTI DIZAJNU

Nedovoľte, aby viditeľné otvory pre spojovacie prvky a konektory zničili vzhľad vašich výrobkov a zabudnite na obmedzenia týkajúce sa vlastností materiálu. Namiesto toho použite Threespine® a objavte nové možnosti dizajnu. So skrytými spojmi a možnosťou pracovať s tenšími materiálmi je teraz možné navrhnúť ohromujúci nábytok - bez ohľadu na to, či je zmontovaný v továrni alebo doma koncovým spotrebiteľom.


007KOMBINUJTE MATERIÁLY NOVÝM SPÔSOBOM

Keďže spojovaciu funkciu zabezpečuje pružný plastový jazýček, Threespine sa môže použiť so všetkými materiálmi, ktoré sa dajú opracovať do profilu. To tiež znamená, že je teraz možné ľahko kombinovať materiály spôsobom, ktorý nebol možný predtým.


008AKO TO FUNGUJE

Kľúčovou vlastnosťou Threespine® je pružný plastový jazýček. Tento je vybavený pružinami umožňujúcimi spätný pohyb, keď je panel zatlačený do polohy. Keď panel dosiahne svoju konečnú polohu, jazýček zaskočí do klinovej drážky na protiľahlom paneli a dosiahne pevné spojenie.


Picture 009JEDNODUCHÁ DEMONTÁŽ

Threespine umožňuje demontáž nábytku bez poškodenia panelov. Použite demontážny plastový kľúč, aby ste jazýček zasunuli späť do drážky, čím odomknete panely.


 

 

Značka a logo Threespine® sú majetkom spoločnosti Välinge Innovation AB a môžu sa používať iba na základe licencie. 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.

Vážení zákaznicí, priatelia,

naše maloobchodné prevádzky sú síce v dôsledku šírenia koronavírusu dočasne zatvorené z dôvodu nariadenia vlády SR, my však ďalej pracujeme pre Vás.

Výroba kuchýň a nábytku prebieha bez obmedzenia. Naší dizajnéri sú naďalej k dispozícií na telef. číslach a e-mailoch. Pre ukončenie objednávok vieme zmluvy o dielo a kompletnú dokumentáciu zaslať e-mailom na podpis.

Novým zákazníkom vieme poskytnúť tak isto cez telefón a e-mail informácie potrebné k navrhnutiu a naceneniu kuchyne, rôzného nábytku alebo kompletného interiéru. Na vybratie materiálov vieme použiť videohovor cez Messenger, alebo Skype. Služba plne zachováva vaše súkromie. Ďalšou možnosťou je, že Vás osobne navštívi náš dizajnér a odkonzultuje priamo na mieste Vaše požiadavky a umožní Vám výber dekorov pre Vašu kuchyňu a nábytok, ktoré prinesie priamo k Vám.

Realizácie kuchynských zostáv nie sú súčasnou situáciou obmedzené.

Všetkým naším zákazníkom garantujeme, že naši dizajnéri, šoféri a montážnici sú zdravotne monitorovaní a nikto z nich sa nevrátil z oblastí postihnutých koronavírusom ochorenia Covid–19.

Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám pevné zdravie.

Kolektív Sanas, a.s.