LOGO

Kancelárie Sanas

IMG

Kompletné
vybavenie kancelárií

Kancelársky nábytok je základným pilierom produktivity a pohodlia v pracovnom prostredí. Naša firma sa špecializuje na poskytovanie kvalitného a ergonomického kancelárskeho nábytku, ktorý spája funkčnosť, štýl a dlhodobú trvanlivosť. Od elegantných pracovných stolov a pohodlných stoličiek po praktické úložné riešenia a priestorové oddelenia, naše produkty sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu efektivitu a pohodu pre každého zamestnanca. Využívame len kvalitné materiály a inovatívne dizajny, aby sme vytvorili moderné a profesionálne pracovné prostredie.

PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT
PRODUCT

Použité materiály

Laminované drevotrieskové dosky použité na náš kancelársky nábytok, sú štandardné dosky a zároveň základným materiálom v nábytkárskom priemysle a interiérovom dizajne. Ich základ tvorí drevotriesková doska, ktorá je pokrytá dekoratívnym papierom impregnovaným melamínovou živicou. Sú najrozšírenejším materiálom pre moderný nábytok a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklej, matnej, mierne profilovanej a s nádhernými štruktúrami dreva.

Sieť predajní a showroomov

Sieť predajní nábytku a showroomov poskytuje zákazníkom možnosť vidieť a zakúpiť si rôzne kvalitné a moderné kusy nábytku na jednom mieste.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG