LOGO

KUCHYNE

Classic

Naša klasická kategória kuchýň.

SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
ARROW

Korpus je z laminovanej drevotrieskovej dosky a predná plocha z fóliovanej MDF dosky.

IMG

MDF (medium density fibreboard) sú dosky s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou (jemnejšie ako drevotrieska) a hodia sa tak skvele na výrobu nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, pretože sa vyrába bez použitia lepidiel. Táto drevovláknitá doska sa dobre tvarovo aj hĺbkovo opracováva vďaka kompaktnej štruktúre. Vyhladený profilovaný povrch MDF dosky sa povrchovo upravuje: foliovaním (na dosku sa za tepla nalisujú PVC fólie s bohatým výberom štruktúr dreva, uni farieb a imitácii kamenných povrchov a iných povrchov).

DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU
Technology

Kuchyne CLASSIC splnia vaše požiadavky

Pri kuchynských linkách CLASSIC je základom ich trvanlivosť a estetický vzhľad. Sú najčastejšie predávanými kuchyňami vďaka širokej ponuky výberu fólií a cenovej dostupnosti.

Výbava našich kuchýň

Vnútorné vybavenie
Výsuvy
Výklopy
Spotrebiče

Vnútorné vybavenie kuchynskej linky

Prácu v kuchyni si môžete spríjemniť mnohými “vychytávkami”, ktoré ponúkame v rámci vnútorného vybavenia kuchynskej linky. Existuje množstvo veľkých i malých pomocníkov, ktorých určite oceníte. O niektorých ste možno ani nevedeli, že existujú!

  • Závesné programy
  • Výsuvné sortery
  • Drevené zásuvkové vložky
  • Osvetlenie
  • Servodrive zásuvky a výsuvu
  • A ďalšie ..

V štandardnej ponuke ponúkame široký výber vnútorného vybavenia od špičkových dodávateľov.

Výsuvy

Pri výsuvoch sme stavili na kvalitu od špičkových značiek. Napríklad hladký chod výsuvov Quadro od firmy Hettich je neporovnateľný. Quadro využíva geniálnu myšlienku guličkového ložiska. Minimálne štyri rady oceľových guliček hladko bežia v presných oceľových profiloch. Ticho sa odvaľujú a precízne vedú každú zásuvku. Skrytá špičková technika pre najlepší nábytok. Hodnotu nábytku zvyšuje kombinácia s tlmením Silent System pre tiché zatváranie zásuviek.

Výklopy

Moderné, štíhle, precízne. Najnovšie vyklápacie skrinky na trhu v sebe dokonalo spájajú eleganciu a špičkovú techniku. I v dnešnej dobe sa na technické výrobky kladú veľké estetické nároky. Musia skrátka vyzerať dobre.

V štandardnej ponuke ponúkame  výber výklopov od špičkových dodávateľov.

Spotrebiče

K našim kuchyniam ponúkame široký výber domácich spotrebičov, drezov a batérii od renovovaných značiek.

Výhody kúpy spotrebičov, drezov a batérii priamo s Kuchyňou Sanas:

  • Osadenie zdarma- neplatíte žiadne poplatky za osadenie spotrebičov, výrezy a pod. (Pozor, spotrebiče osádzame ale nezapájame do sietí!)
  • Spotrebiče Vám dovezieme až domov spolu s kuchynskou linkou
  • Vyhnete sa komplikáciám pri montáži- napr. že spotrebič nebude pasovať pri osadení a pod.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG