LOGO

Predajne

KUCHYNE DOSPA

Kontakty

VEDÚCI PREDAJNE
Dominik Špánik
Mobil: +421 903 284 969
Email : info@dospa.sk
Web : http://www.kuchynedospa.sk

Otváracie hodiny

PO – PIA -OTVORENÉ OD 8:00 – 16:00
SO – ZATVORENÉ
NE – ZATVORENÉ

Adresa

Rad L.N. Tolstého 21,
971 01 Prievidza

SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
SLIDER
ARROW

Víta vás Kuchyne DOSPA

IMG

Spoločnosť DOSPA pôsobí v rámci celého Slovenska. Zabezpečuje kompletné služby v oblasti interiéru vášho domova či stavby s 3D vizualizáciou a prezentáciou.

Vypracuje vám cenovú ponuku spolu s montážou nábytku, kuchyne, či podláh s dopravou zadarmo po celom Slovensku. Na kuchynské linky poskytuje 5 ročný bezplatný servis ako aj pozáručný servis. Zabezpečuje taktiež dodávku a montáž spotrebičov.

Aké služby ponúkame

Kuchynské linky sú vyrábané na mieru z tých najkvalitnejších materiálov na trhu. Prioritou je spokojnosť zákazníka a vytvorenie funkčného dizajnu. Nesnažia sa iba o kvalitný predaj a realizáciu, ale o celkový dojem, ktorý v zákazníkoch zanechá pocit spokojnosti a dôvery. Prioritou štúdia je príprava návrhu, ktorý musí maximálne korešpondovať s predstavou klienta. Po konzultácií a schválení pristupujú k samotnej cenovej ponuke a následnej realizácií. Zaručuju široký výber klasických a moderných materiálov. Okrem vytvorenia dizajnu a realizácií kuchynských liniek sa v štúdiu venuju kompletnému návrhu interiéru s 3D vizualizáciou.

Príďte nás navštíviť osobne

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vytvorte si svoj vysnívaný priestor

IMG
IMG