SK

Kuchyne

Neváhajte a splňte si svoj sen o novej kuchyni - s nami to dokážete!

Kuchynské linky na mieruNávrh kuchyňa na mieru - Sanas.sk

Plánované kuchynské linky, alebo inak povedané kuchyne na mieru, sa navrhujú na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Kuchyňa sa navrhne kombináciou sériovo vyrábaných modulov podľa potrieb zákazníka a podľa zameraných priestorov s prihliadnutím na dodržanie správnych funkčných zón. V prípade potreby sa moduly upravujú na presnú mieru. Zákazník si môže zvoliť pri návrhu kuchynskej linky prevedenie materiálov, dekorov, vnútorného vybavenia, úchytiek a pod. Toto riešenie je ideálne pri atypickom pôdoryse kuchyne ako aj v prípade rohovej kuchyne.

Kuchynské blokyKuchynský blok Global – Sanas.sk

Ak hľadáte kvalitné a cenovo dostupné riešenie kuchynskej linky a pritom neriešiť detaily ohľadom rozmerov a farieb, riešením može byť kuchynský blok s pevným rozmerom a prevedením. Kuchynská zostava PRAKTIK je dôkazom toho, že aj kuchyňa vyrobená najnovšími výrobnými postupmi z najkvalitnejších materiálov, môže byť cenovo dostupná. Kuchynské bloky predstavujú ideálne riešenie pre kuchyne s jednoduchým pôdorysom.

InšpirácieRealizovaná kuchyňa od Sanas.sk

Sme tradičný a inovatívny slovenský výrobca nábytku a predovšetkým kuchýň so stabilnou výrobou priamo na Slovensku. Pod našimi rukami prešli už mnohé kuchynské linky, kuchyne vyrábané v sériách ako aj na mieru.  V Sanas navrhujeme, vyrábame a exportujeme najvyššiu kvalitu kuchynských liniek už viac ako 60 rokov.

Pozrite si zopár fotiek realizácií našich kuchýň, možno práve tu nájdete inšpiráciu pre Vašu novú kuchyňu. Je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.

Katalóg kuchýňKatalóg kuchýň – Sanas.sk

V našom katalógu kuchýň nájdete všetko čo potrebujete vedieť o kuchyniach, plánovaní, zameraní priestorov, vybavení a materiáloch. Prelistujte si náš katalóg a nahliadnite pri tom do sveta vašej vysnívanej kuchyne. Nájdete tam aj rozmery sériovo vyrábených modulov (skriniek), z ktorých sa navrhujú kuchyne podľa potrieb zákazníka.

 

 

Prečo si teda vybrať nás?

online-konzultacia.png graficky-navrh.png 0 € moderne-technologie.png doprava-zdarma.png  0 € zaruka-5-rokov.png5 rokov 40-kuchyne.png 40% Slovenská výroba
 Plánovanie kuchyne online  Grafický 3D návrh zdarma

Vysoká kvalita

 Doprava zdarma  Záruka 5 rokov   Zľava 40% na kuchyne  Slovenská výroba