SK

Nábytok

stolicky.jpg

Jedálenské stoličky z bukového masívu sú vyrábané z kvalitne vysušeného bukového masívu s použitím kvalitného spájania a dokonalej povrchovej úpravy. Všetky modely boli otestované skúškou odolnosti čo je zárukou dlhej životnosti bez rizika rozsušenia, alebo deformácie. Pri vybraných modeloch si môžete zvoliť ľubovoľný dekor morenia dreva a ľubovoľnu látku na čalúnenie, aby vám tak stoličky dokonale ladili s Vaším interiérom.

spalna

Postele vyrobené v našej firme sa postarajú o Váš najpríjemnejší spánok deň čo deň, noc čo noc. Doprajte si pohodlie a luxsus s našimi čalúnenými boxspring posteľami s matracmi z bonelových pružín v kombinácií s vysokokvalitnou penou, alebo objavte čaro a naturálnosť postelí z bukového masívu s kvalitnými spojmi a povrchovou úpravou s dlhou životnosťou.

Kancelársky nábytok

Kancelárie a kancelársky nábytok, ktorý Vám umožní, aby práca bola čo najpríjemnejša a najpohodlnejšia, či už pracujete kancelárii, alebo z domu. Použité materiály sú jednoduché na údržbu, sú UV stále, s vyššou odolnosťou proti vlhku. Vyberte si z ponuky našich kancelárskych stolov, stoličiek a kancelárskych skriniek. 

kantri baner web II

Komody. Obohaťte svoj interiér niektorou z našich komôd, určite sa nájdu svoje miesto vo Vašej obývačke, alebo predsieni. Naše komody ponúkajú úložný priestor, ktorý prakticky využijete a ešte ktomu poslúžia ako vínimočný dizajnový prvok vo vašej domácnosti.

Kontakt

SANAS, a.s.
Hollého 37
SK-083 01 Sabinov

Tel.: +421 51 4521 728
Mobil: +421 905 693 484
Email: sanas@sanas.sk

IČO: 36458562
DIČ: 2020004778
IČ DPH: SK2020004778

slovensky vyrobcasgs