SK

Nábytok

 

 Stoličky.jpg

Jedálenské stoličky z bukového masívu sú vyrábané z kvalitne vysušeného bukového masívu s použitím kvalitného spájania a dokonalej povrchovej úpravy. Všetky modely boli otestované skúškou odolnosti čo je zárukou dlhej životnosti bez rizika rozsušenia, alebo deformácie. Pri vybraných modeloch si môžete zvoliť ľubovoľný dekor morenia dreva a ľubovoľnu látku na čalúnenie, aby vám tak stoličky dokonale ladili s Vaším interiérom.

spalna

Postele vyrobené v našej firme sa postarajú o Váš najpríjemnejší spánok deň čo deň, noc čo noc. Doprajte si pohodlie a luxsus s našimi čalúnenými boxspring posteľami s matracmi z bonelových pružín v kombinácií s vysokokvalitnou penou, alebo objavte čaro a naturálnosť postelí z bukového masívu s kvalitnými spojmi a povrchovou úpravou s dlhou životnosťou.  

 kancelarsky nabytok

Kancelárie a kancelársky nábytok , ktorý Vám umožní, aby práca bola čo najpríjemnejša a najpohodlnejšia. Či už pracujete kancelárii, alebo z domu. Použité materiály sú jednoduché na údržbu, sú UV stále, s vyššou odolnosťou proti vlhku. Vyberte si z ponuky našich kancelárskych stolov, stoličiek a kancelárskych skriniek. 

 kantri baner web II

Komody. Obohaťte svoj interiér niektorou z našich komôd, určite sa nájdu svoje miesto vo Vašej obývačke, alebo predsieni. Naše komody ponúkajú úložný priestor, ktorý prakticky využijete a ešte ktomu poslúžia ako vínimočný dizajnový prvok vo vašej domácnosti.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa SANAS, a.s. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.